PRACA

Firma RONDO prowadzi rekrutację na stanowisko:
KRAWCOWA, OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH
      Miejsce pracy: Żywiec, ul. Fabryczna 1A (10min. pieszo od stacji PKP i PKS).
          Obowiązki:
          • Szycie elementów odzieży;
          • Inne drobne czynności związane z produkcją odzieży zlecone przez przełożonego.
          Wymagania:
          • Wykształcenie: zawodowe
          • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych- istnieje możliwość ukończenia kursu szycia prowadzonego przez firmę Rondo;
          • Podstawowa wiedza zakresu szycia odzieży;
          • Umiejętność pracy w zespole.
            Oferujemy:
          • Umowa o pracę na pełen etat (wszystkie świadczenia);
          • Bardzo bogaty pakiet świadczeń socjalnych związany  z ubezpieczeniem pracownika oraz jego rodziny, paczki świąteczne oraz wycieczki zakładowe;
          • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat), nagradzanej przez Ministra Gospodarki, Państwową Inspekcję Pracy oraz szereg innych instytucji państwowych za kulturę pracy, BHP, przestrzeganie prawa, najwyższe standardy zarządzania;
          • Atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie;
          • Kurs szycia zakończony uzyskaniem certyfikatu, potwierdzającego kwalifikacje do pracy na stanowisku operator maszyn szwalniczych;
          • System szkoleń oraz doskonalenie zawodowe w oparciu o obsługę najwyższej światowej klasy maszyn i urządzeń;
          • Komfortowe warunki pracy- bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską, pociągiem (10 min pieszo od stacji PKP), parking pracowniczy itp.;
          • Praca na jedną zmianę w godz. 6:00 -14:00.
          Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rondo@rondo-fashion.pl W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)".

PRAKTYKI I STAŻE

Firma Rondo podpisała umowę partnerską z Zespołem Szkół Budowlano- Drzewnych w Żywcu. Współpraca ma umożliwić uczniom realizację praktyk zawodowych i staży dla absolwentów. Firma zapewni nie tylko opiekę merytoryczną, ale pomoże wejść na rynek pracy młodym absolwentom szkoły. Link do strony szkoły: http://zsbd.edu.pl/ Zainteresowanych odbyciem praktyk i staży w naszej firmie zachęcamy do kontaktu pod adresem: rondo@rondo-fashion.pl